MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12577249
nr 1257 7249
Byrå
1880-tal. Bredd: 109, djup: 58 cm, höjd: 84 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:11:31
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr